WordPress Ücretsiz Magazin Teması İslemag

wordpress-free-magazin-teması-islemag

WordPress ücretsiz magazin teması haber ve magazin temaları içerisinde en iyilerinden biri olan islemag wordpress free magazin temaları içerisine sınırlı kullanımda dahi harikalar yaratmaktadır. Ücretsiz olan sürümünde bir çok özellik kullanıcılar için açık bırakılmıştır.

Rengarenk insanın içini açan bir görünüme sahip olan islemag ücretsiz wordpress magazin teması kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Ücretsiz tema kullanıcılarının en çok sorun yaşadıkları reklam alanı bu temada sorun değildir bol ve farklı boyutlarda kullanılabilir reklam alanı free magazin teması sayesinde sizlere otomatik olarak sunmaktadır.

Yukarıdan aşağı 3 sütün halinde kullanılabilen islemag magazin temasında istenildiği kadar satır ve kategori oluşturulabilmektedir. Haber, dergi, magazin ve kişisel blog olarak kullanılabilen temada kategori bazlı oluşturulan satırlara farklı görüntüler vermek mümkündür. İslemag ücretsiz magazin teması haber, magazin ve blogcular için çok uygundur.

WordPress ücretsiz magazin teması islemag özellikleri

 

Temiz ve Doğrulanmış Kod

Hiçbir HTML ve PHP bilgisine sahip olmadan kolayca düzenleyebileceğiniz bir tema.

Tema Seçenekleri Paneli

WordPress free magazin teması deneyimli bir geliştirici değilseniz, endişe etmenize gerek yok. Temanın her yeri istenildiği gibi ayarlanabilir durumdadır.

Tarayıcı Uyumluluğu

Ücretsiz islemag magazin teması tüm tarayıcılar ile kusursuz uyumludur. Her türlü ekran seçeneğine tam uyum sağlamaktadır.

Yerelleştirme

WordPress Free magazin teması kaynak kodlarında değişiklik yapmadan kategoriler halinde farklı satır ve sütünlarda düzenlenebilir.

Reklam Bannerları

Google AdSense uyumlu ücretsiz tema entegrasyonu sağladığından sonra hazır reklam bannerları sayesinde reklamlarınızı yapmanıza olanak sağlar. Farklı boy ve yerleşim noktaları için reklam entegresi içerisinde hazırdır.

Duyarlı tasarım

Ücretsiz WordPress magazin teması Kullanıcıların web sitenize erişmek için kullandıkları çeşitli elektronik cihazlar, içeriğinizi hiç etkilemez. Tema tüm ekranlarda çarpıcı görünüyor, bu yüzden ziyaretçileriniz bundan dolayı uzaklaşmayacaklar.

Carousel Kaydırıcı

Ücretsiz wordpress magazin teması En iyi mesajlarınızı veya en son haberleri güzel bir şekilde sergilemeniz için güzel bir atlıkarınca kaydırıcısı ekledik. Kaydırıcıdaki her gönderi, temanın daha neşeli ve akılda kalıcı olmasını sağlayan farklı bir renge sahiptir.

Seo

Seo uyumlu ücretsiz wordpress magazin teması islemag sayesinde siteniz arama motorlarında uçacak. Seo uyumu tam olarak sağlanmış magazin teması aynı amanda seo eklentileri ile de kusursuz çalışmaktadır.

Demo ve Download

WordPress ve tema kurulumlarınızda, web site tasarımlarınızda kusursuz hizmet için gebze web tasarım mtcyazilim.com dan destek alabilir. İstediğiniz web sitelerini oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir