WordPress Ücretsiz Kurumsal Tema Rara Tema

wordpress-ücretsiz-kurumsal-tema-rara

WordPress ücretsiz kurumsal tema. Rara kurumsal ve iş yerleri için web sitesi oluşturmak amaçlı hazırlanmış mükemmel bir ücretsiz wordpress temasıdır. Free wordpress kurumsal tema tema gayet hızlı ve SEO uyumludur.

WordPress ücretsiz kurumsal tema rara sayesinde kod bilgisi olmadan çarpıcı tasarımlar kolaylıkla yaratılabilir. Ana renkleri turkuaz beyaz olarak düzenlenmiş olan tema profesyonel tasarımlar yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

WordPress ücretsiz kurumsal tema raranın özellikleri

wordpress-free-kurumsal-tema-rara

– Çarpıcı mobil dostu tasarım
– Free wordpress kurumsal tema sayesinde tüm ekran model ve çözünürlüklerinde web siteniz kolaylıkla izlenebilir
– SEO uyumlu wordpress ücretsiz kurumsal arama sonuçlarında daha iyi sıralamalar alabilmesi üzerine tasarlanmıştır. Arama motorları web sitenize aşık olacak. Uzman seo ekipleri tarafından geliştirilen wordpress free kurumsal tema arama motorlarının sitenizde kolay optimizasyonuna yardımcı olacaktır.

Şema Entegrasyonu

Şema Google’ın son duyurusuna göre önemli bir sıralama faktörüdür. Bu nedenle, Rara ücretsiz wordpress teması web sitenizin arama motoru sıralamasını yükseltmeye ve rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olacak şema entegrasyonunu eklenmiştir.

Hız Optimize

Yavaş açılan web siteleri ziyaretçilerin kaçmasına olanak sağlamaktadır. Rara free kurumsal tema içerisinde gerekli hız optimizasyonu yapılmıştır.

Yerleşik Canlı Özelleştirme

İnce ayar yapın ve web sitenizin görünüşünü özelleştirin ve canlı özelleştirme ile gerçek zamanlı değişiklikleri görün.

Ücretsiz Tek Tıklama Demo

En güzel bölümü de demo bölümünün kullanıcılara ücretsiz olarak sağlanmasıdır.

Video Banner

Rara ücretsiz wordpress kurumsal tema, ana sayfanızda hem Video banner hem de statik resim banner’ına izin verir. Böylece ziyaretçilerinizin ilgisini daha kolay çekebilirsiniz.

Servis Bölümü

Ana sayfada yer alan servis bölümü, ziyaretçinin sunduğunuz tüm hizmetleri bilmesini sağlar.

Takım bölümü

Free wordpress tema çalışma ekibinizin web sitenizde tanıtılmasına yardımcıdır.

Referans bölümü

İşinizde güven oluşturmak için memnun müşterilerinizden gelen referansları sergileyin.

Portföy Bölümü

Ana sayfadaki portföy bölümünü, önceki çalışmalarınızı, deneyimlerinizi ve başarılarınızı sergileyerek müşterinizin kalplerini kazanmaya yardımcıdır.

Blog Bölümü

Kendiniz, işleriniz, tanıtımlarınız ve makalelerinizi ziyaretçilerinizle paylaşa bilirisiniz.

Kapsamlı Dokümantasyon

Rara ücretsiz wordpress teması, web sitenizi kurmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir tema belgelerine sahiptir. Sadece belgelerle ilgili adım adım yönergeleri izleyin ve web siteniz hiçbir zaman hazır olmayacaktır.

Ücretsiz Kurumsal WordPress Teması

Temayı, ömür boyu ve istediğiniz herhangi bir sayıda web sitesinde ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu temada yer alan özelliklerin kullanımıyla ilgili herhangi bir gizli maliyet veya herhangi bir sınırlama yoktur.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Rara Business ücretsiz WordPress teması sosyal medya bağlantılarınızı web sitenizde görüntülemenizi sağlar, böylece ziyaretçileriniz sizi sosyal medyada bulabilir. Web sitenizdeki sosyal medya, işletmenizin katılımını artırmanıza da yardımcı olacaktır. Tema ayrıca OK, VK, Zing ve diğerleri gibi Rus ve Çin sosyal medyayı destekliyor. Sitenize sınırsız sosyal medya ekleyebilirsiniz.

Çevrimiçi Mağaza Oluşturun E-Ticaret

Rara free wordpress teması, WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumlu. Web sitenizdeki ürünleri satmak için kolayca bir platform oluşturabilirsiniz.

Widget

Widget’lar için geniş bir alana sahiptir. Tema tasarımından ödün vermeden istediğiniz widget’ları ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Widget hazır tasarımı ve kodu, web sitenizi istediğiniz gibi kolayca özelleştirmenizi sağlar.

Temiz ve Güzel Tasarım

Rara Business temiz ve ziyaretçilerinizi büyüleyecek göz alıcı, modern bir tasarıma sahiptir. Tema, kullanıcılarınız üzerinde uzun ömürlü bir izlenim yaratacaktır.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Rara Business çapraz tarayıcı uyumludur; bu, temanın popüler web tarayıcılarıyla sorunsuz şekilde çalışacağı anlamına gelir. Tema, Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer ve Edge’de en yeni sürümle test edilmiştir.

İçerik haritası

Rara Business, ziyaretçilerinizin web sitenizde kolayca gezinmenize yardımcı olacak bir kırılma seçeneğine sahiptir, böylece maksimum etkileşim vardır.

Kolay okunabilirlik

Mükemmel yazı tipi, boyutu, boşlukları ve kontrastı ile Rara Business, içeriğinizin gözünüzde kolay olmasını ve ziyaretçilerinizin ne söyleyeceğinizi okumasını sağlar.

Çeviri Hazır

Dil engelinin siz ve web siteniz arasında gelmesine izin vermeyin. Rara Business teması, yerel dili kullanarak temayı kullanabilmeniz için yerelleştirmeyi destekler.

RTL Komut Dosyaları Hazır

Arapça gibi sağdan sola (RTL) komut dosyaları kullanıyor musunuz? Eh, endişelenme! Rara Business, LTR ve RTL dillerini destekler. İçeriği güvenle yazabilirsiniz!

Düzenli Güncellemeler

Güncellemeleri düzenli olarak alacaksınız. Son zamanlardaki güvenlik ve teknik standartlar için temalarımızı sık sık güncelliyoruz. Dolayısıyla, web siteniz güvenlik açıklarından korunacaktır.

Özel Site Logosu

Rara Business temasını kullanarak kendi logonuzu kolayca web sitenize ekleyebilirsiniz.

Özel CSS

Bazı CSS efektlerini değiştirmek veya bir bölümün rengini değiştirmek ister misiniz? Rara Business, CSS efektlerini doğrudan özelleştirme bölümünden kolayca eklemenizi sağlar.

Temiz Kod

Temanın, temiz, iyi organize edilmiş ve yorumlanmış bir kod üzerinde oluşturulduğu için temayı özelleştirmek ve düzenlemek çok kolay.

Kolay ve Hızlı Destek

Şaşkın? Sorularınız veya Fikirleriniz Var mı? Sana yardım etmek için buradayız. Temayla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa destek ekibimizle arkadaş canlısı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

DEMO ve DOWNLOAD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir