WordPress ücretsiz haber teması NewsPaper

wodpress-ücretsiz-haber-teması

WordPress ücretsiz haber teması olarak paylaşılan NewsPaper New York Times gazetesinin kullanmış olduğu temaya çok benzer bir temadır. İşte size Wp free haber teması NewsPaper.

Belirli tema firmalarının bazı dönemlerde paylaşmış olduğu ücretsiz temalar içerisinde bulunan bu harika free haber teması bir gazete görünümünü yansıtmaktadır. Tamamen lisanslı olan ve şuandaki satışı 39$ olan ücretsiz haber temasının özellikleri kısaca şu şekilde belirtilmiştir.

WordPress ücretsiz haber teması NewsPaper

Tema özelliklerinin translate edilmiş Türkçeleştirmesi.

Tamamen duyarlı NewsPaper wordpress ücretsiz haber teması, akıcı masaüstü, tablet ve mobil görünüm ile tüm modern cihazlarla uyumludur. Bu sayede web sitenizin ziyaretçilerine mümkün olan en iyi web deneyimini sunabilirsiniz.

Tema özelleştirici, kullanıcının canlı bir ortamda arka plan rengini, logosunu veya değiştirmesi ve bu değişikliklerin bunları yayınlamadan önce nasıl göründüğünü görmesi için çok daha kolaydır.

  • Ana menüdeki özel menüler ve altbilgi.
  • Tüm renkler değiştirilebilir: Yazı tipi, Meta, Kenarlık renkleri
  • Döndürülebilir bloklar: Hisse düğmeleri, İlgili makaleler
  • Sayfanın sonunda özel telif hakkı metni
  • Özel arka plan ve favicon: arka plan rengi veya arka plan resmi.

Özel logo veya logo başlığı. Bir logo resminiz varsa, kolayca ayarlayabileceğinizden daha özel bir metin logosu yazamazsınız.

Wp ücretsiz haber teması içinde İçeriğinizi göstermenin birçok yolu Temanın özellikli yayınlar seçeneği vardır. Bu sayede yayınları iki boyutta görüntüleyebilirsiniz (‘büyük’ etiketli mesajlar daha büyük resim ve başlık gösterecektir), görüntülü veya evde ve arşivde sağda – okuyucuların ilgisini uyandırmak.

Harika sosyal etkileşim İçeriğinizin viral hale getirilmesini sağlar: NewsPaper, her gönderi ve sayfadaki paylaşımlı düğmelerle oluşturulmuştur. Ziyaretçiler bu siteleri paylaşabilir: Facebook, Twitter, Google, LinkedIn

Reklamlarla para kazanın. Temanın iki duyarlı reklam alanı var. Menünün altındaki bir büyük afiş reklamı ve yayınların alt kısmında bir tane.

Free haber teması NewsPaper alt bilgi yan çubuğu sitenizin altbilgisi kenar çubuğuyla daha özel, daha fazla özgürlük sağlar. Her türlü widget, reklam veya önerme için mükemmel.

Ek içerik biçimlendirme özellikleri İçeriğinizi daha güzel hale getirmek için ek içerik biçimlendirme özellikleri ekledik: drop caps, lead-in. Ve varsayılan olanları daha da güzelleştirin: bloknotlar, başlıklar, listeler… ve geri kalanı.

Çeviriye hazır Tema, İngilizce’den başka dillerde tercüme edilmeye hazırdır. İhtiyacınız olan dillerde.

Ücretsiz haber teması NewsPaper kurulumu düzenlenmesi gibi sorunlarınızda, veya yaptırmak istediğiniz web sitelerinde Gebze Web Tasarım Mtcyazilim.com dan en uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz.

Linklerde kırılma olursa bildirmenizi rica ederiz. Temalar tamamen orijinal dağıtıldığı halleri ile tarafınıza sunulmaktadır.

Demo Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir