WordPress Ücretsiz Avukat Teması Free

wordpress-ücretsiz-avukat-teması

WordPress Ücretsiz Avukat Teması. Tema avukat ve avukatlık ofisleri için tasarlanmış ücretsiz wordpress temasıdır. İşte free avukat temasının detayları.

Temanın ücretli sürümü bulunsa da ücretsiz sürümü talepleri karşılayacak düzeydedir. Ücretsiz WordPress Avukat Teması, avukatlık ofisleri için oluşturulmuş sade ve hoş bir görünüme sahiptir.

WordPress free avukat teması mobil uyumlu olup 5 farklı mobil görünümde kusuruz bir şekilde çalışmaktadır. Seo ve hız optimizasyonu yapılmış olan tema beyaz ana zemin ve mavi tonları üzerine kurulmuştur. Netdesin ekibi olarak çok işinize yarayacak temaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz WordPress avukat teması özellikleri

Temiz ve Güzel Tasarım

Avukat teması temiz ve zarif tasarımı ile göz alıcıdır. Ziyaretçilerin uzun süre sitenizde bulunmasına destek olur.

Duyarlı tasarım

Avukat teması tamamen duyarlı WordPress temasıdır. Her ekran çeşidinde kolay gezinme sağlar. Mobil cihazlarla uyumludur

Afiş Bölümü

Wodpress avukat temasında makalelerin ön sayfada gösterimi için afiş bölümü bulunmaktadır. Afiş sayesinde ziyaretçiler yazılarınıza ulaşabilir

İletişim Formu

E-posta sorgusunu artırmak için banner bölümüne iletişim formu ekleyebilirsiniz. Başlık bölümü, ekranın üst kısmında bulunduğundan, web sitenizin çoğu ziyaretçisi bunu görecek ve bu da daha fazla e-posta kayıt sistemi oluşacaktır.

Kolay ve Hızlı Destek

Ücretli sürümünde ücretsiz destek sistemi bulunmaktadır

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Avukat temasının ana sayfası tüm tarayıcılar arası uyumludur, böylece tüm özellikleri Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Safari gibi tarayıcılarda rahatlıkla çalışır.

Sosyal medya entegrasyonu

Sosyal medya bağlantıları vazgeçilmez ziyaretçi modülleridir. Avukat teması içerisinde hazır bulunmaktadır.

Referans bölümü

Müşterilerinizin sizinle ilgili yorumlarının listelenebileceği referans bölümü bulunmaktadır. Bu sayede yeni müşteriler sizinle ilgili çok fazla bilgiye edilebilir.

Contact Form 7 Uyumlu

WordPress avukat teması contact form 7 ile tam uyumlu çalışmaktadır. Size gönderilen iletişim formları zamanında elinize ulaşır.

4 Özel Widget Alanı

4 adet özel yapım widget ile popüler yayınlarınızı, son yayınlarınızı, öne çıkan yayınlarınızı kolayca görüntüleyebilir ve sosyal profil sayfalarınıza bağlanabilirsiniz.

İçerik haritası

Free avukat teması içerisinde içerik haritası bulunmaktadır. Bu sayede yeni içerikler kolaylıkla kullanıcılar tarafından görülebilir.

SEO Optimizasyon

SEO uyumlu wordpress avukat teması web sitenizi arama motoruna duyarlı hale getirecek şekilde tasarlanmıştır. SEO desteği sayesinde arama motorlarındaki yeriniz hazır.

Hız Optimizasyonu

WordPress free avukat temasının gerekli hız optimizasyonu yapılmıştır.

Widget Hazır

Tema widget hazırdır ve widget’ları dinamik olarak yönetmek ve web sitesini arzu ettiğiniz şekilde özelleştirmek için geniş alan sunar.

Kolay okunabilirlik

Ziyaretçilerinizin makalelerinizi kolay okuması için gerekli tüm ayarlar yapılmıştır.

Demo ve Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir