Whatsapp’tan Herkesten Silinen Mesajları Görmek Mümkün

bildirim-paneli

Whatsapp’ın kazaları engelleyen sistemi herkezden silinen mesajları görmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? İşte Whatsapp’ta herkes den silinen mesajları görme yöntemi.

Bir süre önce WhatsApp yapmış olduğu güncellemelerle yanlışlıkla gönderilen mesajları herkes den silme yayınlamıştı. Kullanıcıların çok sevdiği bu özellik aynı zamanda bir çok kişiyi de acaba ne gönderdi ne sildi diye düşüncelere itti.

Yanlışlıkla gönderilen mesajları silerek yanlış yazdım gibi tavır sergileyenler acaba gerçeklerimi söylüyor. Yoksa başkasına göndereceği mesajı size mi gönderdi. İşte artık bu durumu kolayca anlamak mümkün. Whatsapp herkes den silinen mesajları geri getirme programı.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme

Notification History adlı uygulama ile whatsapp’ta silinen mesajları görmek mümkün peki nasıl. Notification History Silinen mesajları geri getirme programı android.

Whatsappta size gelen mesajları okumadan silinmesi halinde işte bu uygulama ile gönderilmiş olan mesajları görebiliyorsunuz.

Uygulama sadece engelli hesaplarda çalışmayarak diğer tüm silinen mesajları görmenize imkan sağlıyor. Uygulamayı adım adım kurup nasıl çalıştığını anlatalım.

Whatsapp’ta silinen mesajları görme resimli anlatım.

1-Notification History (bildirim tarihi) adlı programı kuruyoruz.

bildirim-tarihi-programı

2- İndirdiğiniz programı çalıştırın ve bildirim engeli yazısına tıklayarak tüm sorulan soruları aktifleştirin.

Bildirim-engeli

bildirim-2-min

3- Tüm ayarlar tamam artık whatsapp’tan silinen mesajları okumaya geldi. Bildirim panelinde bu mesaj silindi yazısını göreceksiniz.

bildirim-paneli

4- Programı çalıştırın ve Whatsapp simgesine tıklayın ve silinen mesajları okuyun işte hepsi bu kadar

silinen-mesaj

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir