Uygun Fiyata Nintendo Switch geliyor.

Uygun-fiyatlı-Nintendo-Swich

Nintendo‘nun Switch konsolunun daha küçük ve daha ucuz bir versiyonunu geliştirmek için kolları sıvadığı öğrenildi. Uygun fiyatlı Nintendo Swich yakında çıkıyor.

Uygun Fiyata Nintendo Switch geliyor.

Açıklanna raporlarla birlikte 32 milyon Swich satmayı başaran Nintendo birden fazla tedarikçi ve oyun geliştirme şirketi ile çalışmaya başladığını ve konsolun bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceğini bildirdi.

Ucuz nintendo switch

Edinilen bilgiye göre uygun fiyata nintendo switch 90 dolar maliyeti olan televizyon bağlantısına yer vermeyip bunun yerine USB-C bağlantısına izin vererek maliyetleri aşağıya çekecek. USB-C bağlantısı sayesinde yine televizyona aktarılabilecek olan görüntü sayesinde oyun deneyimine yeni bir boyut gelerek maliyetlerde düşürülmüş olacak.

Şuan için tam özellikleri belli olmayan uygun fiyatlı nintendo switch için ekran maliyetini de aşağıya düşürülerek daha uygun fiyatlı bir ekran kullanılarak tüketicilerin alım şansını daha yükseğe taşıyacak. Yalnız şuan için bunların sadece bir dedikodudan ibaret olduğunu bilmenizde fayda var. Fakat yapılan çalışmalar ve raporlamalar dikkate alındığında bunların aslında bir dedikodu değil reklam amaçlı ufak hazırlıklar ve Ucuz nintendo switch‘in kapıda olduğu anlaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir