Netdesin.com online alışveriş sitesi üyelik sözleşmesi

Netdesin.com web sitesine ait üyelik sözleşmesi metni aşağıda bulunmaktadır.

1. Taraflar

a)  www.netdesin.com e-ticaret sitesi.

b) www.netdesin.com adlı internet sitesine üye olan veya üyelik başvurusunda bulunan kişi, şahıs, kurum, kuruluş. 

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu www.netdesin.com  ‘a üye olan veya www.netdesin.com' u ziyaret eden kişilerin siteden yararlanabilmesi için gerekli olan şart ve koşulları belirtmektedir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. www.netdesin.com adlı web sitemize üye olan kişi üye olduğu sırada vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Verilen bilgilerin yanlış olması durumunda bu yanlışlıktan dolayı oluşabilecek tüm zararları hemen ve aynen karşılayarak verdiği zararı gidereceğini taahhüt eder.

3.2. Üye olan kişi kendi belirlemiş olduğu kullanıcı bilgilerini kimseye veremez. Bu bilgileri kimse ile paylaşamaz. Bu bilgilerin tümü üye olan kişiye aittir. Üyenin kullanıcı bilgilerini her hangi bir şekilde başka kişilerle paylaşmasından dolayı doğabilecek olan her türlü zarardan üyenin kendisi sorumludur.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşmede belirtilen maddelerin tümü üyenin üyeliğini iptal etmesi veya www.netdesin.com  tarafından belirli sebeplerden dolayı üyeliğinin iptal edilmesine kadar geçerli olacaktır. Netdesin.com Üyenin üyelik sözleşmesinin gerekli gördüğü durumlarda her hangi bir bildirim yapmadan tek taraflı olarak üyelik sözleşmesini fesih edebilir.

5. Yürürlük

www.netdesin.com adlı web sitemize her hangi bir kişinin üyelik kaydı yapması üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri kabul ettiği anlamına gelmektedir. Bu sözleşme üyenin üye olduğu andan itibaren geçerlilik sağlar.

6. Değişim

www.netdesin.com  gerekli gördüğü durumlarda sözleşmenin maddelerini değiştirme hakkını elinde tutar.