Turkcell’den hediye İnternet, 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB

turkcell-bedava-internet

Hayatın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline dönüşen mobil internet fiyatları son dönemlerde artış göstermekle birlikte biraz can sıkar hale gelmiştir. Fakat operatörlerin yaptığı kampanyalar özellikle gençlerin yüzünü fazlası ile güldürmekte. İşte bu kampanyalardan biride Türkcell den geldi. 28 Ocak pazartesi ile başlayacak ve 6 hafta sürecek olan kampanyada toplam 25 GB internet hediye ediyor.

Türkcell hediye internet

Türkcell 6 Hafta boyunca toplam 25GB kazanmaya ne dersin? Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesi seni bekliyor. Sloganı ile yola çıkan kampanyanın detaylarını inceleyelim.

Türkcell bedava internet

Gelişen web siteleri ve uygulamalar sebebi ile veri indirme artışı ile birlikte verilen paketler yetersiz kalmaya başlamıştır. Telefon operatörleri ise müşterilerini kaybetmemek için zaman zaman çeşitli kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Türkcell hesabım uygulaması üzerinden geçmiş dönemde salla kazan kampanyası ile birlikte haftalık ve günlük hediye kampanyalarını azaltmasının ardından bu kampanya bir çok kişinin hoşuna gidecek gibi gözüküyor. 28 Ocak itibari ile başlayacak olan sende yap diye kampanyası 10 Mart tarihinde sona erecek ve toplamda 25 GB internet hediye edilecek. Peki hediye internet kazanmak için 6 hafta sürecek olan #sendeyapdiye kampanyasında ne gibi görevler istenecek.

Türkcell’den Sen Yap Diye adlı bedava 25 GB internet kampanyasının haftalık düzenlenen şartları.

Türkcell internet kampanyası

  1. Hafta: 28 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Fizy’den 25 şarkı dinleyene: 3GB
  2. Hafta: 4-10 Şubat tarihleri arasında TV+ uygulaması üzerinden 25 dakika TV izleyene: 3GB
  3. Hafta: 11-17 Şubat tarihleri arasında Dergilik ten 25 yayın indirene: 3GB
  4. Hafta: 18 Şubat – 24 Mart tarihleri arasında Yaani uygulamasından 25 tane arama yapana: 3GB
  5. Hafta: 25 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Lifebox’a telefon rehberini yedekleyene: 3GB
  6. Hafta: 4 – 10 Mart tarihleri arasında Paycell ile tek seferde 25 veya üzeri alışveriş yapana: 10 GB

Düzenlenen kampanyanın ise en kötü tarafı hediyelerin 24 saatlik zaman diliminde sunulmuş olması. Yani aldığınız internet hediyesini gün içerisinde kullanmazsanız 24 saat sonunda hediye bakiyenizden kalan tüm internet iptal oluyor.

Kampanyaya katılabilmeniz için Bip uygulamasının telefonunuzda olması gerekiyor. Bunun için bağlı olduğunuz işletim sisteminin marketinden Bip uygulamasını indirip #senyapdiye isimli kampanyaya ait kanalı takip etmeniz ve oradan bilgileri toplamanız gerekiyor.

Terkcell’den bedava internet kampanya detaylarına Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir