ThemeForest Ücretsiz WordPress Temaları Şubat 2018

Themeforest Ücretsiz Premium Wordpress Temaları Şubat 2018

Sitemizde tanıtılan ücretsiz wp temaları Themeforest tarafından dağıtılmış olan lisanslı free Premium temalardır. Her ay Themeforest kullanıcıları için bir kaç adet wordpress teması dağıtmaktadır. Themeforets tarafından ücretsiz olarak dağıtılan temaların lisans dosyaları içerisinde bulunmaktadır. İşte 2018 Şubat ayı için dağıtılan Premium free ücretsiz wordpress temaları.

Geçmiş dönemlere ait tüm free Premium ücretsiz WordPress temalarını, ücretsiz olarak indirmek için WordPress Ücretsiz ThemeForest Tema Arşivi adlı yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

ThemeForest Ücretsiz WordPress Temaları Şubat 2018

Giving – NGO/Charity/Fundraising

gaving

gaving

Vermek yardım, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, fon yaratma ve hükümet dışı kuruluşlar için özel bir WordPress Temasıdır. Gerçek ihtiyaçları ve gerekli araçları bulmak için yüzlerce web sitesini analiz ettik. Tema, popüler içerik yönetim sistemleridir. Tema Vermek size Charixy, ilk yardım, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için WordPress Temasının en iyi çözümünü sunar… Kapsamlı ve temiz bir tasarıma sahip kapsamlı bir araştırmadan sonra Charixy, harika temanızı hazırlamanız için hazır olarak üretilmiştir. Vermek için tereddüt etmeyin.

Demo   Download

Madang – Healthy Food Delivery Nutrition

madang

madang

Madang, Sağlıklı Yemek Dağıtım Servisleri için modern ve taze tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Bu tema beslenme programı sayfalarını, yemek menüsü detaylarını ve beslenme gerçekleri hesaplamalarını içerir. WooCommerce alışveriş sepeti ve ödeme sayfalarıyla birlikte gıda dağıtım hizmetlerine hazır tema tamamlandı. Özel yemek planları oluşturmak için arayüz kolay ve sezgisel. Günlük yemekleri karşılaştırmak ve satmak için fiyatlandırma tabloları kurun.

Demo   Download

Adot – eCommerce WordPress Theme

adot

adot

Temiz, modern, kullanıcı dostu, duyarlı ve son derece özelleştirilebilir WordPress Tema. Bu e-ticaret WordPress Teması, en iyi e-ticaret WordPress Eklentisi için geliştirilen – WooCommerce, moda ürünleri veya her türlü dijital olmayan ürünleri satmak için bir e-Ticaret alışveriş sepeti web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Demo   Download

Swape – App Showcase & App Store

Swape

Swape

Dünyaya Uygulamanızı göstermek için mükemmel bir tema! Swape twitter bootstrap çerçevesine dayanıyor. Bu Hepsi Bir Arada pakette harika Devrim Kaydırıcı Eklentisi (19 $ Değer), Görsel Besteci Eklentisi (34 $ Değer), Ultimate Eklenti Eklentisi (18 $ Değer) sınırsız özelleştirilebilirlik, yerleşik mega menü, WooCommerce tasarım entegrasyonu, premium Cube Portfolio eklentisi (16 $ değerinde), 600’den fazla Google fontuyla tipografik seçenekler, yüzlerce seçenek içeren güçlü yönetici paneli, tonlarca kullanışlı görsel sayfa oluşturucu öğe ve hazır düzenler

Demo   Download

Ücretsiz wordpress temaları ile ilgili diğer yazılarımızı da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir