ThemeForest Ücretsiz WordPress Temaları Nisan 2019

Ücretsiz themetorest wordpress temaları nisan 2019

Ücretsiz wp temaları Themeforest tarafından dağıtılmış olan lisanslı free Premium temalardır. Her ay Themeforest kullanıcıları için bir kaç adet wordpress teması dağıtmaktadır. Themeforets tarafından ücretsiz olarak dağıtılan temaların lisans dosyaları içerisinde bulunmaktadır. İşte 2018 Nisan ayı için dağıtılan Premium free ücretsiz wordpress temaları.

Geçmiş dönemlere ait tüm free Premium ücretsiz WordPress temalarını, ücretsiz olarak indirmek için WordPress Ücretsiz ThemeForest Tema Arşivi adlı yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

ThemeForest Ücretsiz WordPress Temaları Nisan 2019

Bizi – A WordPress Theme for Food Bloggers

Wordpress ücretsiz yemek teması

WordPress ücretsiz yemek teması

Bizi gıda blogcuları için hazırlanmış WordPress temasıdır. İster bir blog yazarı olun, ister tariflerinizi paylaşın size kaliteli bir tema gerektiğini unutmayın. İşte size özellikle yemek tarifleri yaplaşanlar için hazırlanmış mükemmel bir wordpress teması.

Demo   Download

 

RedMag – AdSense Optimized & Entertainment News Theme

Themeforest wordpress ücretsiz blog magazin teması

Themeforest wordpress ücretsiz blog magazin teması

RedMag blog ve magazin teması teması, tüm insanlar için olağanüstü bir bilgi ve eğlence kaynağıdır ve çoklu gelir akışlarında para kazanma için tasarlanmış güçlü bir temadır. Tamamen duyarlı Google AdSense reklam birimleri, reklamların tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında düzgün şekilde görüntülenmesini sağlar. RedMag’in reklam “etkin noktaları”, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden dikkat çekmek için bu içerik odaklı tema boyunca stratejik olarak yerleştirilmiştir.

Demo   Download

 

Inka | Minimal Blog WordPress Theme

İnka blog magazin wordpress teması

İnka blog magazin wordpress teması

İnka seyahat, moda, yemek ve yaşam tarzları blogları için minimal bloglama WordPress temasıdır. İnka en iyi kodlama uygulamaları ile inşa edilmiştir. Inka’yı canlı özelleştirici ile kolayca kişiselleştirebilir ve değişiklikleri anında görebilirsiniz. Renkleri, yazı tipi stillerini, özellikli kaydırıcıyı, sosyal profilleri vb. Değiştirin. Mailchimp haber bülteni ve İletişim Formu 7 ile okuyucularınızla bağlantıda kalın. Inka tamamen WPML uyumludur. Ek olarak, Inka standart ve liste düzenleri ile birlikte gelir. Bir sonraki blogunuza Inka WordPress temasıyla başlayın.

Demo   Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir