Şubat 2019 Themeforest Ücretsiz WordPress Temaları

şubat-2019-ücretsiz-wordpress-temaları

2019 Şubat ayı için Themeforest tarafından dağıtılan free ücretsiz Premium WordPress temalarını bedava olarak sayfamızdan indirebilirsiniz.

Themeforest tarafından dağıtılan Şubat 2019 dönemine ait ücretsiz WordPress temalarını paylaşacağımız bu yazımızda bilmeniz gereken bazı unsurların olduğunu düşünüyoruz. Themeforest firmasının her ay düzenli dağıttığı ücretsiz premium WordPress temaların güncelleme hakları bulunmamaktadır. Temalar sizlere verildiği şekli ile kalacaktır. Aynı zamanda Ücretsiz dağıtılmış olan bu temaların destek hizmeti bulunmamaktadır.

Şubat 2019 dönemine ait ücretsiz premium wordpress temalarının kısa açıklamaları aşağıda bulunmaktadır.

FullPage – Fullscreen Multi Concept Theme

FullPage - Fullscreen Multi Concept Theme

Tasarım becerilerinizi sergilemenin çarpıcı yolu olan FullPage – Fullscreen Multi Concept Theme sizi ticaret dünyasına sevk eden bir temadır. WordPress için ilk tam sayfa ve tam ekran çerçevesi, 15’ten fazla tam web sitesi gösterimi ile oluşturulmuştur ve sürekli güncellenmektedir. WordPress için modern web siteleri geliştirmek için en güçlü ve gelişmiş çerçeve olan WPTF ile oluşturulmuş. Olağanüstü kişiselleştirme gücünün ve çok çeşitli modern bileşenlerin, özelliklerin ve seçeneklerin tadını çıkarın. Etkinlikler, küçük işletmeler, otel, tam ekran video, bireyler, web ajansı, genç stil hizmetleri, yaratıcı kapsamlar gibi her işletme için kullanabilirsiniz.

Demo – Download

Soma – Creative WooCommerce Theme

Soma - Creative WooCommerce Theme

Özelleştirmeye hazır çok sayıda işlevsellik, düzen seçenekleri ve kaynaklar ile birlikte, bu ücretsiz WordPress temaları kolayca kendinize uyarlayabilirsiniz. Ayrıca birden fazla tasarım seçeneğiyle sitenizi düzenleyebilir bolca farklı görünümler elde edebilirsiniz. Ücretsiz e-ticaret WordPress temaları, güçlü yönetici gösterge panoları içerir ve genel olarak tüm temalar SEO dostudur.

Demo – Download

 

Glacier – Minimal WordPress Portfolio Theme

Glacier - Minimal WordPress Portfolio Theme

Glacier asgari bir portföy veya proje WordPress temasıdır. Glacier harika bir portföy efekti içeriyor ve bu temayı kullanmak eklentileri acf, görsel besteci ve kirki ile kullanıcı için süper kolaylıklar sunuyor. Bu tema, fotoğraf vitrini veya her türlü proje vitrini için idealdir. Tam desteklenen E-Ticaret modülü içerisinde gömülü ve SEO dostudur.

Demo – Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir