Logitech K800 Kablosuz Aydınlatmalı Klavye

Logitech-k800-aydınlatmalı-klavye

Logitech K800 Kablosuz Aydınlatmalı klavyesi, genellikle akşamları geç saatlerde bilgisayar başında yazıyor veya karanlık ortamlarda çalışıyorsanız detaylarına bakmanız gereken bir klavyedir. Arkadan aydınlatmalı klavye sadece gerekli ışığı sağlamakla kalmaz, rahat ve keyifli yazma deneyimlerini sizlere sunar. Logitech K800 wireless illuminated klavye.

Logitech K800 Aydınlatmalı Klavye Özellikleri

Logitech-k800-klavye

Sürekli bilgisayar başında çalışan ve klavyeyi çok fazla miktarda kullanan özellikle loş ve karanlık ortamlarda bilgisayar başında olanlar için biraz maliyetli olsa da mükemmel bir yazı deneyimi sağlayan Logitech K800 illuminated klavye hem kullanım kolaylığı hem de özellikleri açısından fark yaratıyor.

Logitech K800 Dizayn

K800 ile ilgili en çarpıcı şeylerden biri arasında boyutu yatıyor. Gayet minimal ve hoş bir tasarıma sahip olan K800 aydınlatmalı klavye kullanıcı deneyimlerini en iyi hale getirmek için tasarlanmış.

Aydınlatma

Yeterli ışık sağlayan arkadan aydınlatmalı tuşlar sayesinde karanlıkta bile kolayca çalışmanıza imkan sağlıyor. Aydınlatmalı klavyede tüm klavye de aydınlatma sağlanıp göz yormak yerine aydınlatma sadece karakterler üzerinde yapılıyor. Logitech aydınlatmalı klavyenin aydınlatma özelliği ise açma/kapama düğmesi sayesinde aktifleşiyor.

Logitech K800 Illuminated Klavye Bağlantısı

K800 aydınlatmalı klavye için, Logitech‘in birleştirici alıcısı sayesinde birden fazla mouse ve klavyeyi bir bilgisayara bağlamanıza izin veren 2.4 GHz USB dongle’ı kullanılıyor.

Şık Kullanım

Diz üstü, masa üstü ve Tv gibi cihazlarda tam erişim sağlayabilen K800 şık çizgilere ve belirgin kenarlara dikkat çekmeyen bir tasarıma sahip olan klavyede görsellikte ön plana çıkarılmış.

Hızlı Şarj

Pillerin uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi adına micro USB kablosu ile ortalama 6 saat şarj etmeniz 10 güne kadar kesintisiz kullanım sağlıyor. Logitech K800 aydınlatmalı klavye ile şarj esnasında da çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir