Kırılmayan ve Dinlenemeyen Telefon: Cruise-K

kriptolu-kırılmayan-dinlenemeyen-telefon

Kesinlikle kırılmayan ve hiç bir şekilde dinlenemeyen telefon Cruise-K Rusya devlet savunma sanayi şirketi Rostch tarafından üretildi. Cruise-K kesinlikle kırılmıyor ve üstün kripto özelliği sayesinde kesinlikle dinlenemiyor. İşte üstün kripto korumalı kırılmayan ve dinlenemeyen telefon Cruise-K ile ilgili bilgiler.

Cruise-K kırılmayan ve dinlenemeyen telefon

Rusya Rostech firması hiç bir şekilde dinlenemeyen üstün kripto özellikleriyle donatılmış telefon Cruise-K yı Rusya genelinde satışa sundu. Kripto korumalı telefonlar genellikle devlet bünyesinde görev yapan kişiler için üretilse de bu sefer Rusya genelinde tüzel kişilere satılacak.

Kırılmayan Telefon

Cruise-K kırılmayan, Cruise-K dinlenemeyen telefon ile ilgili basın dairesi yetkilileri şu bilgileri verdi. “Cruise-K adlı telefon seri bir şekilde üretilip Avtomatika şirketi tarafından tedarik ediliyor. Sipariş üzerine üretim yapılabiliyor. Özel kişiler için Cruise-K‘nın perakende olarak satın alınması mümkün değil. Sadece Tüzel kişilere 1 adet ten başlayarak sınırsız olarak satılabiliyor.”

Dinlenemeyen Kriptolu Telefon

İşte dinlenemeyen telefonun en merak edilen bölümü yani fiyatına gelelim. Cruise-K adlı kırılmaz ve dinlenemeyen telefon Rusya satış fiyatı 85 Bin Ruble. Yazının hazırlandığı andaki Türk Lirası değeri ise yaklaşık 6765 Türk Lirası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir