Huawei katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu

huawei-katlanabilir-telefon-

Huawei katlanabilir telefon için çalışmaları hızlandırdı. Katlanabilir telefonun ne zaman çıkacak, tasarım ve tanıtım tarihleri sonunda belirlendi. Peki Huawei katlanabilir telefon ne zaman çıkacak. Ne zaman tanıtılacak? Tasarımı nasıl gelin hep birlikte inceleyelim.

Çinli teknoloji devi Huawei attığı bu adımla Samsung ve Apple’ı geride bırakacak gibi gözüküyor. Tüm dünyanın gözü yeni çıkacak olan Katlanabilir Telefonda. Peki nedir bu katlanabilir telefon ne zaman çıkacak işte merak edilen tüm detaylar bu yazımızda.

Katlanabilir Telefon

Katlanabilir-telefon

Teknolojiyi yakından takip eden herkesin hatırlayacağı gibi Huawei’nin CEO’su Richard Yu geçtiğimiz dönemlerde yapmış olduğu açıklamada 2019 yılının Huawei için verimli bir yıl olacağını ABD pazarında olmasalar kendilerinden çok bahsedileceğiniz. Dünya üzerinde iyi bir konuma gelip bir numara olacaklarını belirtmişti. Yapmış olduğu açıklamalarda bir çok kere Katlanabilir Telefondan bahseden Huawei’nin CEO’su Richard Yu konu ile ilgili çok önemli ip uçlarına yer vermişti. Huawei’nin CEO’su Richard Yu 2019 yılında çok büyük değişimlerle herkesi şaşırtacağının sinyallerini vermişti.

Huawei katlanabilir telefon görselleri belli oldu

Huawei-katlanabilir-telefon

Bugün ise LetsGo Digital tarafından katlanabilir telefonun tasarımı piyasaya sızdırıldı. Huawei ile yakınlığı bilinen bazı kaynaklardan elde edilen bilgilerin Huawei’nin yeni akıllı katlanabilir telefonuna ait piyasaya sızdırılan görsellerin doğru olduğunu belirterek LetsGo Digital katlanabilir telefonun görsellerini herkesin beğenisine sundu.

Daha önceden katlanabilir telefon görselleri ile yapılmış olan paylaşımların aksine bu yayılmış olan görselin çok daha şık ve güzel olduğu herkes tarafından gözükmekte.

Katlanabilir telefon ile ilgili henüz teknik detaylara ulaşılamamış olsa da çok üstün özelliklerle halkın karşısına çıkabileceği zaten belli oluyor. Telefonun katlanabilir olması hem telefon hem tablet olarak kullanılabilmesi bile çok büyük bir özellikken diğer özellikleri hayal bile edemiyoruz.

Huawei katlanabilir telefon tanıtım tarihi belli oldu

Çinli telefon devi Huawei bugün katlanabilir telefonun ne zaman tanıtılacağını açıkladı. Resmi Twitter hesaplarından yapılan açıklamaya göre MWC 2019 esnasında gerçekleştirecekleri etkinliğin tüm detaylarını veren Huawei’nin katlanabilir telefon ile ilgili detayları vereceğini açıkça hissettirdi.

Çok net olmasa bile V şeklinde logo ile katlanmış bir cihaz görüntüsü ile ortaya çıkan görselden neyin işareti olduğunu açıkça göstermekte. Huawei den henüz çok net bir açıklama gelmese de katlanabilir telefon ile ilgili tüm detayların 24 Şubat Pazar günü tanıtılması bekleniyor. 5G destekli olması beklenen Katlanabilir Telefon çok ilgi çekeceğe benziyor. Peki fiyatı ne olacak acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir