Fortnite Marshmello Konseri Heyecan Vericiydi

Çok büyük bir elektronik müzik hayranı olmayanlar hatta Marshmello’yu hiç duymamış olanlar için bile, Fortnite Marshmello Konseri şaşırtıcı derecede çarpıcı ve benzeri görülmemiş bir manzara karşısında büyülendi.

Oyun ve müzik dünyasında daha önce hiç görülmemiş sanal bir deneyim yaşatan Fortnite’ın gerçekleştirdiği bu interaktif eğlenceyi milyonlarca oyun tutkunu hayranlıkla izledi. Epic Games’in savaş rotasını DJ, Marshmello’nun 10 dakikalık mini konseri ile oyun setine taşıdı.

marshmello-konseri

Dünyanın en bilinen ve en ilginç DJ’leri arasında olan DJ Marshmello, bu hafta sonu harika bir canlı konserle oyun severleri şaşkına uğrattı. Oyun haritasının içerisinde bulunan Pleasant Park’taki bölgede binlerce sunucu üzerinden verilen 10 dakikalık konser esnasında tim silahlar devre dışı bırakılarak oyuncuların sadece dans etmesine izin verilirken gösteriye katılanların sanal olarak ön sıradan konseri izlemesine müsaade edildi.

Görsel olarak çok etkileyici olan sahnede Marshmello’nun avatarının arkasında özel bir grafik seti oluşturulurken, Fortnite karakterlerinden oluşan dansçılar bina üzerinde konsere can verdi. Haraketli müziklerden oluşan konserde yer çekimine meydan okundu ve oyuncular gök yüzüne sıçrayabildi.

Etkinliği kaçıranlar etkinliğin tam videosunu buradan izleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir