Facebook Messenger Mesaj Silme Herkesten Silme

facebook-messenger-mesejı-herlezden-silme

Birçok sosyal platformda olan mesaj silme özelliği sonunda Facebook Messenger içinde yayınlandı. Uzun zamandır gelmesi beklenen ve test aşamasında olan Messenger’da gönderilen mesajı silme, Facebook Messenger’da gönderilen mesajı herkesten silme özelliği sonunda aktif oldu. Artık Facebook Messenger kullanırken yanlış gönderdiğiniz mesajları silebilir bu sayede belki de başınızı büyük dertten kurtarabilirsiniz.

Facebook Messenger Gönderilen Mesajı Herkesten Silme

messenger-mesejı-herlezden-silme

Bu yöntem diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi aslında çok basit fakat gönderilen mesajı silmenin belli bir kuralı var. Diğer mesajlaşma uygulamalarında hatta Facebook bünyesinde barınan Whatsapp‘ta olduğu gibi gönderilen mesajın üzerine tıklamanız veya yan tarafında bulunan 3 noktaya basmanız halinde size seçenek sunuyor.

Gönderilen Mesajı Herkesten Silme

Size gelen bildiride bu mesajı kendinizden veya herkesten silmeniz isteniyor. Fakat Facebook Messenger’da gönderilen mesajı herkesten silmek için sadece 10 dakikanız var. 10 Dakika sonra gönderilen mesajı herkesten silme seçeneği kayboluyor sadece kendinizden silebiliyorsunuz.

Mesajı Herkesten Silme

Whatsapp‘tan kullanmaya alışkın olduğunuz bu özellik artık Messenger‘da da bir çok yanlışlığın önüne geçiyor. Gönderilen mesajı silmek üzere yapılmış olan son güncellemeden halen bir çok kişi habersiz durumda. Daha önceden gönderdiğiniz mesaja müdahale edemez sadece kendinizden silebilirken artık Facebook Messenger’da da gönderdiğiniz mesajı herkesten silebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir