BMW M850i First Edition Modelini Tanıttı Sadece 400 Tane Üretilecek

BMW-M850i-First-Edition-1

Dünyanın en beğenilen ve en çok satış yapan dünya devi otomobil üreticilerinden BMW sadece 400 tane üreteceği M850i modelinin First Edition serisini tanıttı. Sadece 400 tane üretilecek olan BMW M850i First Edition teknik özellikler olarak M850i den farklı ve sınırlı sayıda üretilmesinden dolayı özel otomobil olarak hayranlarının karşısına çıkıyor.

Son dönemlerde bir çok otomobil firması var olan modellerine tasarım açısından bir kaç farklılık getirerek yeni ve özel otomobil olarak piyasaya sürüyor. Elbette ki bunların hepsi satış ve ticaret politikası ve bu sadece otomobil firmalarında değil hazır olarak üretilen bir çok sektörde yapılıyor. BMW M850i de bunlardan biri. BMW M850i First Edition modeli ile satılacak olan otomobil iç ve dış tasarımı ile dikkat çekiyor.

BMW M850i First Edition Resimleri

BMW-M850i-First-Edition-2

Ülkelere sınırlı adette dağıtılacak olan Yeni BMW M850i First Edition yetkililerin yaptığı açıklamalara göre İngiltere’de 10 adet araca yer verilecek. Özel seri ve özel üretime sahip olan otomobilin dünya çapında 400 adet üretileceğini göz önüne alırsak her ülkede çok kısıtlı sayıda olacağı ve yollarda çok nadir olarak görüleceği kesin. Frozen Barcelona Blue isimli gövde rengi ve 20 inç ebatlarında, siyah jantları ile ilgiyi üzerine toplayacak ayrıca aracın tavanı karbon fiber olan bu otomobilin çok fazla ilgi göreceği şimdiden kendini gösteriyor.

BMW-M850i-First-Edition-3

Yeni BMW M850i First Edition iç mekan tasarım rengi ise ana gövde rengi ile uyumlu. Konsol üzeri Piano Black (parlak siyah) kaplamalı. İçerisinde Bowers & Wilkins ses sistemi bulunan BMW M850i First Edition‘ın bazı opsyonel özellikleri ise teknoloji deneyimi adına sunuluyor. BMW M850i First Edition 523 beygir güce sahip 4,4 litre turbo şarjlı V8 motora sahip bir araç, Fiyatı hakkında ise kesin bir bilgi halen sağlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir